Шановні захисники України!

Вітаю вас з Днем Збройних Сил України!

Ви – наші захисники, опора держави. Спокій наших осель, спокій близьких – у ваших надійних, сильних руках.

Від усієї душі хочу побажати міцних сил і незламної віри, здоров’я  та Божого благословення!

Нехай оптимізм, спокій та гарний настрій завжди крокують поряд!

Мирного неба, благополуччя та процвітання нашій державі!

Слава Україні! Героям слава!

З повагою, директор ДП Західний ЕТЦ

Шпєлик М.М.

 

Єднаємось навколо мови

Сьогодні, 9 листопада, у День української писемності та мови,  фахівці ДП “Західний ЕТЦ” долучилися до написання Всеукраїнського радіодиктанту  національної єдності.

Всеукраїнський радіодиктант національної єдності — звучить на Першому каналі Українського радіо у  День української писемності та мови – 9 листопада. Він не має на меті перевірку грамотності, а задуманий як своєрідний флешмоб — акція єднання навколо мови.

Перший радіодиктант національної єдності відбувся у травні 2000 року. Відтоді щороку всі охочі можуть взяти участь у написанні радіодиктанту.

 

 

Привітання із Днем Народження Голови Державної служби України з питань праці

Шановний Романе Тарасовичу!

Прийміть найщиріші вітання з Днем Народження!

Весь Ваш життєвий шлях є прикладом високопрофесійного відношення до своїх громадянських та службових обов’язків, свідченням Вашої позиції у справі служіння Україні.

Тож нехай Вашими постійними супутниками у житті будуть мир та злагода. Нехай доля завжди буде прихильною до Вас.

Нехай у Вашому серці не згасає вогонь любові до рідної землі.

Божого благословення Вам, міцного здоровя, натхнення та наснаги у здійсненні великих звершень на благо нашої Батьківщини.

 

З повагою,

Директор ДП Західний ЕТЦ

Шпєлик М.М.

Уряд затвердив технічний регламент вибухових матеріалів промислового призначення

Постановою Кабінету Міністрів України від 03.10.2018 № 802 затверджено Технічний регламент вибухових матеріалів промислового призначення. Постанова набирає чинності через шість місяців з дня її опублікування, а саме 06.04.2019.

Цим рішенням національне законодавство узгоджено з нормами законодавства Європейського Союзу в частині технічного регулювання виробництва та застосування вибухових матеріалів промислового призначення.

Прийняття рішення сприятиме підвищенню рівня безпеки та Продовжити читання “Уряд затвердив технічний регламент вибухових матеріалів промислового призначення”

На Львівщині триває інформаційна кампанія щодо безпечного газокористування

Про те, як вберегтися від отруєння чадним газом  йшлося,  під час прес-конференції, яка відбулася днями у Львівському прес-клубі.

Директор технічний ПАТ “Львівгаз” Павло Сербан повідомив, що від початку року у Львівській області від отруєння чадним газом загинуло 17 людей.

«У 50%  випадках основна причина трагедій неправильне користування газовими котлами, 30%- встановлення газових колонок у приміщенні ванної кімнати та ще 20% летальних випадків відбуваються через неправильне користування пічним опаленням»,- розповів Павло Сербан. Продовжити читання “На Львівщині триває інформаційна кампанія щодо безпечного газокористування”

З Днем захисника України!

Вітаємо Вас із Днем захисника України!
Це свято мужності й самовідданості, свято лицарства і благородства, якими володіють справжні оборонці, визволителі й захисники України!

Бажаємо Вам сили і твердості духу, здоров’я і довголіття, енергії та оптимізму, благополуччя та надійного тилу!

Ваш подвиг завжди залишатиметься взірцем патріотизму та мужності!

Директор ДП «Західний ЕТЦ»
Шпєлик М.М.

В рамках Проекту ЄС-МОП інспектори праці долучились до Європейських практик боротьби з нелегальною зайнятістю

В рамках Проекту ЄС-МОП «Зміцнення адміністрації праці з метою  покращення умов праці і подолання незадекларованої праці» 10 жовтня 2018 року відбувся тренінг для тренерів з питань незадекларованої праці та навичок міжособистісного спілкування. Сьогоднішній захід  є початком аналогічних тренінгів, що будуть проведені в різних регіонах країни (Харків, Вінниця, Полтава). Участь в заході взяв Голова Держпраці Роман Чернега, інспектори праці апарату Держпраці та територіальних управлінь Держпраці у Київській, Чернігівській, Черкаській, Житомирській областях, а також інспектори праці органів місцевого самоврядування, завданням яких є виявлення випадків незадекларованої праці та ініціювання відповідних нормативно-правових процедур. Продовжити читання “В рамках Проекту ЄС-МОП інспектори праці долучились до Європейських практик боротьби з нелегальною зайнятістю”

ВІТАЄМО ПЕРЕМОЖЦІВ Всеукраїнського огляду-конкурсу на присвоєння звання „Краще підприємство з охорони праці” за результатами роботи

Переможці Всеукраїнського огляду-конкурсу на присвоєння звання „Краще підприємство з охорони праці” за результатами роботи  у 2017 році

 

    Категорія «до 250 працівників» Продовжити читання “ВІТАЄМО ПЕРЕМОЖЦІВ Всеукраїнського огляду-конкурсу на присвоєння звання „Краще підприємство з охорони праці” за результатами роботи”

Вперше в країні у Києві відбудеться Міжнародна конференція «Безпека праці у будівництві»

Науково-виробничий журнал «Охорона праці» вперше в країні організовує Міжнародну конференцію «Безпека праці у будівництві». Вона стане майданчиком для пошуку найбільш оптимальних шляхів підвищення рівня охорони праці та промислової безпеки на підприємствах галузі, а також обміну досвідом між вітчизняними та міжнародними фахівцями.
Конференція організовується за підтримки Державної служби України з питань праці, Професійної спілки працівників будівництва і промисловості будівельних матеріалів України, Будівельної палати України та Мінрегіону. Продовжити читання “Вперше в країні у Києві відбудеться Міжнародна конференція «Безпека праці у будівництві»”

Оцінка відповідності бурових установок

Компанія BENTEC GmbH Drilling & Oilfield Systems – всесвітньовідомий виробник бурових установок та ДП «Західний ЕТЦ» підписали угоду щодо проведення робіт з експертизи та оцінки відповідності бурових установок SR 6500 / CP 6500.

Бурові установки – це технічні системи, що здійснюють технологічний процес будівництва свердловини та включають  комплекс наземного технологічного устатковання, яке взаємодіє з буровим інструментом та іншими технічними системами. Склад вузлів бурової установки, їх конструкція визначається призначенням свердловини, умовами і способом буріння. Продовжити читання “Оцінка відповідності бурових установок”