Оцінка відповідності бурових установок

Компанія BENTEC GmbH Drilling & Oilfield Systems – всесвітньовідомий виробник бурових установок та ДП «Західний ЕТЦ» підписали угоду щодо проведення робіт з експертизи та оцінки відповідності бурових установок SR 6500 / CP 6500.

Бурові установки – це технічні системи, що здійснюють технологічний процес будівництва свердловини та включають  комплекс наземного технологічного устатковання, яке взаємодіє з буровим інструментом та іншими технічними системами. Склад вузлів бурової установки, їх конструкція визначається призначенням свердловини, умовами і способом буріння.

Для експертизи та оцінювання конструкції та обладнання бурових установок ДП «Західний ЕТЦ» потрібно було в найкоротші строки використати весь інтелектуальний та технічний потенціал штатного компетентного персоналу, щоб не залишити без уваги та оцінки жоден вузол бурової установки.

Оцінювання проводилось в два етапи:

Етап 1 – обстеження підприємства, перевірка бурової установки та аналіз поданої документації на місці.

Етап 2 – оцінювання та експертиза документації вимогам технічних регламентів та НПАОП 11.1-1.01-08.

Після закінчення другого етапу видано висновок експертизи для отримання дозволу на застосування устатковання підвищеної небезпеки та сертифікати відповідності.

ДП «Західний ЕТЦ» – одне з провідних підприємств в сфері надання послуг з експертизи та оцінки відповідності, що надає широкий спектр послуг завдяки досвіду та компетентності персоналу.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *