Звернення у зв’язку з введення у країні військового стану!

Клієнтам та партнерам            

Державне підприємство «Західний експертно-технічний центр Держпраці» є одним з найвідоміших та найпотужніших експертних підприємств України, що надає послуги з проведення діагностики обладнання, технічної експертизи проектів і технологічних процесів, проведенні навчання та перевірки знань з питань охорони праці, а також експертизи проектної документації об’єктів будівництва. Надання зазначених послуг здійснюється на підставі відповідних договорів, укладених між замовниками і нашим підприємством.

Відповідно до Указу Президента України від 24 лютого 2022 року № 64/2022 в Україні введено воєнний стан.

Листом Торгово-промислової палати України від 28 лютого 2022 року № 2024/02.1-7.1 підтверджено, що зазначені обставини, з 24 лютого 2022 року до їх офіційного закінчення, є надзвичайними, невідворотними та об’єктивними для суб’єктів господарської діяльності та /або фізичних осіб по договору, окремим податковим та/чи іншим зобов’язанням, виконання яких настало згідно умов договору, контракту, угоди і виконання  яких стало неможливим у встановлений термін внаслідок настання таких форс-мажорних обставин (обставин непереборної сили).

Враховуючи вищевикладене повідомляємо, що ДП «Західний ЕТЦ» намагається виконувати свої зобов’язання по всім діючим договорам, особливо щодо підприємств критичної інфраструктури. В той же час, якщо зазначені вище обставини унеможливлять виконання взятих на себе зобов’язань, відповідно до укладеного між нашими підприємствами договору, починають діяти положення розділу Договору  про форс-мажорні обставини.

З повагою 

Директор

ДП «Західний ЕТЦ»                                       Михайло ШПЄЛИК

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *