Банер
Пошук по сайту
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер

postheadericon Новини

postheadericon Проведення робіт з оцінки відповідності продукції вимогам технічного регламенту обладнання, що працює під тиском

Користуючись довірою іноземних виробників та постачальників продукції, ООВ “Західний ЕТЦ” надає послуги з оцінки відповідності продукції не тільки на території України. Відтак, фахівцями ООВ за замовленням компанії “Котлозавод “Крігер” проведено роботу з оцінки відповідності модуля 1590 kWe ORCHID для котельної установки ORC на біомасі вимогам технічного регламенту безпеки обладнання, шо працює під тиском обладнання, виробництва  компанії “Enertime”, Франція. Модуль ORCHID в подальшому призначений для встановлення в систему когенераційних установок.

Компанія “Enertime” - французька компанія, яка проектує і реалізує системи, що працюють на органічному циклі Ренкіна (ORC), для перетворення відпрацьованого тепла або тепла, що виробляється поновлюваними ресурсами, в електрику без викидів CO2 у атмосферу. Компанія пропонує інноваційні енергетичні рішення для енергоефективності та виробництва теплової та електричної енергії з використанням відновлюваних ресурсів.

Фахівці ООВ “Західний ЕТЦ” провели необхідні роботи з експертизи технічної документації, перевірки технічних і організаційних умов виробництва, під їхнім наглядом здійснювались неруйнівні методи контролю та гідравлічні випробування основних вузлів модуля та перевірка обладнання на місці виробництва.

На основі отриманих даних було оформлено звіт та прийнято рішення про видачу сертифіката відповідності згідно модуля G(Відповідність одиниці продукції) вимогам технічного регламенту безпеки обладнання, що працює під тиском.

 

Останнє оновлення (П'ятниця, 04 серпня 2017, 10:26)

 

postheadericon Підвищена температура повітря: як працювати в спеку!

Державна служба України з питань праці нагадує про основні профілактичні заходи під час роботи в умовах підвищеної температури повітря

Останні дні в Україні температура повітря сягає понад + 30ºС у затінку. Роботодавцям необхідно організувати оптимальний режим праці та відпочинку, аби не допустити перегріву працівників, а також відкоригувати час роботи працівників у спекотні дні.

altДержавними санітарними нормами "Санітарні норми мікроклімату виробничих приміщень" (далі - ДСН 3.3.6.042-99), затвердженими постановою головного державного санітарного лікаря України від 01.12.199 № 42, регламентовано норми мікроклімату в межах робочої зони виробничих приміщень, закладів, установ, незалежно від їх форми власності та підпорядкування.Оптимальні та допустимі показники мікроклімату є різними для різних категорій робіт за показниками важкості. Проте, верхньою межею температури на постійних робочих місцях (де працівник проводить більше половини свого робочого часу або не менше 2-х годин поспіль), є температура +28ºС.Робота при температурі повітря більше 37ºС відноситься до небезпечних (екстремальних). За цієї температури не рекомендується проведення робіт на відкритому повітрі.

Засоби і заходи з нормалізації мікрокліматичних умов можуть бути різними: це і влаштування жалюзі або світловідбиваючих плівок на засклених поверхнях, максимальне використання природної вентиляції, влаштування систем кондиціювання, використання спеціального одягу та засобів захисту.

Так, для захисту від надмірного теплового випромінювання,необхідно використовувати спеціальний одяг або одяг з натуральних тканин. В умовах підвищеної температури рекомендується допускати до роботи осіб не молодше 25 і не старше 40 років.

З метою профілактики зневоднення організму потрібно правильно дотримуватися питного режиму. Рекомендована температура питної води, напоїв, чаю + 10-15ºС. Для оптимального водозабезпечення рекомендується також відшкодовувати втрату солей і мікроелементів, що виділяються з організму з потом, за рахунок вживання підсоленої води, мінеральної лужної води, молочно-кислих напоїв (знежирене молоко, молочна сироватка), соків, вітамінізованих напоїв, киснево-білкових коктейлів. Пити воду слід часто і потроху, щоб підтримувати хорошу гідратацію організму (оптимальний вміст води в організмі, який забезпечує його нормальну життєдіяльність, обмін речовин). При температурі повітря більше 30ºС і виконанні робіт середньої тяжкості, потрібно випивати не менше 0,5 л води на годину - приблизно один стакан кожні 20 хвилин.

Крім того, для підтримки імунітету і зниження інтоксикації організму фахівці рекомендують вживати фрукти і овочі.

Проте всі ці заходи є недостатньо ефективними при роботах на відкритих площадках. Тому слід організувати раціональні режими праці та відпочинку. Сумарна тривалість робіт при температурі більше 28ºС не повинна перевищувати 4-5 год за зміну. Іноді навіть необхідно змінити розпорядок робочого дня та перенести години роботи на ранковий або вечірній час. Внутрішньо змінний режим праці та відпочинку організовують за рахунок тривалості робочого часу: тривалість регламентованих перерв повинна становити не менше 10% робочого часу на кожні 2ºС перевищення. Під час таких перерв працівники повинні перебувати у приміщеннях з різницею температур повітря не більше 5ºС, та не нижче +24..+25 С. Це також слід враховувати працівникам, в приміщеннях яких встановлені кондиціонери.

Для допуску працівників до робіт в умовах перегрівного мікроклімату, вони повинні пройти попередні (при прийнятті на роботу) та періодичні (протягом трудової діяльності) медичні огляди відповідно до наказу Міністерства охорони здоров'я України від 21.05.2007 № 246 "Про затвердження порядку проведення медичних оглядів працівників певних категорій".

Останнє оновлення (П'ятниця, 04 серпня 2017, 10:16)

 

postheadericon ДП “Західний ЕТЦ” продовжує співпрацю з іноземними компаніями

altОрган з оцінки відповідності ДП "Західний ЕТЦ" як один з небагатьох призначених органів з оцінки altвідповідності вимогам технічних регламентів продовжуєактивно налагоджувати співпрацю з іноземними партнерами. Так, аудиторами проведено експертизу типу ліфтів електричних direct 1:1, виробництва турецького підприємства "DOĞAN ASEM ASANSOR", вимогам технічного регламенту ліфтів.

"DOĞAN ASEM ASANSOR"- підприємство, що займається виготовленням ліфтів електричних. Підприємство має сучасне виробництво і гарантує високу якість виготовленої продукції. Основною метою компанії при виробництві ліфтів є дотримання сучасних стандартів безпеки та комфорту пасажирів. Ліфти типу direct 1:1 та комплектуючі до них відповідають вимогам директиви ліфтів 2014/33/ЄС та стандарту EN81-1 і пройшли сертифікацію в нотифікованих сертифікаційних центрах.

Спеціалісти ООВ "Західний ЕТЦ" провели експертизу типу ліфта електричного, під час якої проведено дослідження технічного проекту та перевірено і засвідчено, що технічний проект такої продукції відповідає вимогам технічного регламенту ліфтів. Аудитором оцінено адекватність технічного проекту продукції шляхом експертизи технічної документації та підтвердних доказів.

На основі проведеної експертизи технічної документації, критичного огляду та випробування ліфтів електричних типу direct 1:1 прийнято рішення про видачу підприємству "DOĞAN ASEM ASANSOR" сертифікату експертизи типу вимогам технічного регламенту ліфтів.

Останнє оновлення (Середа, 19 липня 2017, 11:03)

 

postheadericon Проведення роботи з добровільної оцінки відповідності обладнання для сушки та зберігання зернаalt

            У червні цього року директор ДП "Західний ЕТЦ" Шпєлик М.М. та фахівці органу з оцінки відповідності провели аудит на виробниче підприємство "Feerum", що знаходиться в Польщі, для проведення роботи з добровільної оцінки відповідності обладнання для сушки та зберігання зерна.
            Компанія "Feerum" - це один з найбільших в Польщі виробників комплексних зернових елеваторів, призначених для сушіння та зберігання таких культур, як зернові, олійні, бобові, кукурудза та інші. Компанія пропонує комплексні рішення - аналізуючи потреби клієнта, враховуючи нові технологічні рішення, виробництво обладнання, запуск об'єкта і здачу його в експлуатацію, включаючи послуги з обслуговування після продажу об'єкта, такі як сервіс і постачання додаткових комплектуючих. Компанія має сучасне виробниче підприємство, яке виробляє вузли та деталі для елеваторів, забезпечуючи точність виготовлення і високу якість виробів. Завод оснащений сучасним обладнанням для обробки металу, з дотриманням всіх міжнародних технічних норм.
            На місці виробництва фахівцями ООВ "Західний ЕТЦ" були проведені необхідні роботи з експертизи технічної документації, перевірки технічних і організаційних умов виробництва, здійснювались перевірки обладнання для сушки та зберігання зерна.
            Після проведення всіх необхідних робіт керівництвом ООВ "Західний ЕТЦ" прийнято рішення про видачу компанії "Feerum" сертифікатів відповідності.
            Таким чином орган з оцінки відповідності "Західний ЕТЦ", що акредитований відповідно до вимог ISO/IEC 17065 продовжує активну співпрацю з іноземними компаніями та надає послуги з сертифікації продукції згідно затверджених схем поза межами України.

Останнє оновлення (Вівторок, 18 липня 2017, 13:14)

 

postheadericon До уваги роботодавців!

altПорядком здійснення державного контролю за додержанням законодавства про працю, затвердженим постановою Кабінету Міністрів України від 26.04.2017 № 295 (далі - Порядок), запроваджено нові підходи у відносинах держави та бізнесу, згідно з якими головними пріоритетами інспекторів праці визначені профілактична робота та консультування роботодавців.

Запроваджується також можливість проведення, за бажанням роботодавця, аналізу стану дотримання законодавства про працю та надання рекомендацій щодо його застосування.

Відповідно до Порядку, контроль за додержанням законодавства про працю здійснюється інспекторами праці.

Інспектори праці мають контрольні повноваження, які підтверджуються службовим посвідченням встановленої форми, затвердженої наказом Мінсоцполітики від 24.05.2017 № 866.

Інформацію щодо виданих посвідчень інспекторам праці можна перевірити на сайті Держпраці у розділі Здійснення державного контролю за додержанням законодавства про працю - інформація щодо виданих посвідчень інспекторам праці за телефоном (044) 288-10-00.

Останнє оновлення (Вівторок, 18 липня 2017, 13:20)

 

postheadericon На Львівщині підбили підсумки роботи ГУ Держпраці за І півріччя цього року

altПро підсумки роботи Головного управління Держпраці у Львівській області за І півріччя 2017 року йшлося під час засідання колегії, яке відбулося у вівторок, 11 липня.

Аналізуючи здійснення державного нагляду та відомчого контролю за станом охорони праці та промислової безпеки на підприємствах області, начальник Управління нагляду в промисловості і на об'єктах підвищеної небезпеки Іван Луцик повідомив, що за звітній період усунено 7336 порушень нормативно-правових актів з питань охорони праці та промислової безпеки, що складає понад 85% з усіх виявлених. Загалом проведено 924 перевірки з питань охорони праці та промислової безпеки.

altЗа його словами, основними порушеннями при настанні нещасних випадків є допущення до виконання робіт з підвищеною небезпекою осіб за цивільно-правовими договорами та формальне проведення інструктажів з охорони праці. Окрім цього, на цих підприємствах неналежним є контроль керівників за дотриманням працівниками вимог безпеки та дотриманням трудової та виробничої дисципліни. Також недостатнім є рівень фінансування заходів з охорони праці, спрямованих на запобігання виникненню нещасних випадків на виробництві. Зокрема це стосується забезпеченості засобами колективного та індивідуального захисту.

Разом з тим присутні проаналізували діяльність Держпраці у питанні державного нагляду за додержанням законодавства про працю та зайнятість населення. Щодо контрольних заходів у сфері праці, заступник начальника Управління з питань праці Оксана Єзерська повідомила, що фахівці ГУ з початку цього року провели 683 перевірки у 629 суб'єктів.

alt"Здебільшого порушення законодавства про працю усувають ще у процесі проведення перевірки. Серед чинників, які цьому сприяють, є те, що під час контрольного заходу інспектори роз'яснюють роботодавцям вимоги законодавства",- пояснила Оксана Єзерська.

Особливу увагу під час колегії присутні зосередили на реалізації в області пілотного проекту Міжнародної організації праці щодо подолання незадекларованої праці. Відтак зазначалося, що ГУ Держпраці проводить активну інформаційно-роз'яснювальну роботу. З початку року в рамках проекту відбулися семінари та зустрічі з працівниками, роботодавцями, об'єднаннями підприємців. Загалом в межах проекту розповсюджено понад 53 тисячі інформаційних листів.

Водночас присутні торкнулися й питання звернення громадян. Завідувач сектору звернень громадян Василь Чучман зазначив, що кількість звернень до Громадської приймальні при ГУ Держпраці збільшилася на 56%, а з початку року надано 1146 консультацій мешканцям Львівщини.

Окрім цього, під час колегії начальник ГУ Держпраці у Львівській області поінформувала про механізми делегування повноважень у сфері державного контролю за додержанням законодавства про працю.

Окрім цього, під час колегії заслухали керівників ТзОВ "Дорожні знаки", "Шахта "Великомостівська" ДП "Львіввугілля" та ТзОВ "Галицька будівельна гільдія".

Резюмуючи, Ольга Вільхова висловила вдячність членам Громадської ради при ГУ Держпраці у Львівській області за плідну та ефективну співпрацю, зокрема щодо реалізації пілотного проекту з подолання незадекларованої праці.

Останнє оновлення (Середа, 12 липня 2017, 10:15)

 
Більше статей...
Головна