Банер
Пошук по сайту
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер

postheadericon Новини

postheadericon Голова Держгірпромнагляду подякував колективу ДП “Західний експертно-технічний центр” за якісну роботу

altГолова Державної служби гірничого нагляду та промислової безпеки Олександр Хохотва розглянув фінансові плани діяльності державних експертно-технічних організацій - Західного, Рівненського та Волинського.

З цією метою було організовано виїзну нараду, яка відбулася у Львові в приміщенні ДП “ЗЕТЦ” 23 грудня.

Для погодження та аналізу результатів роботи у листопаді 2011 року і узгодження дій на наступний рік керівник зустрівся із начальниками та головними бухгалтерами підприємств.

Останнє оновлення (Понеділок, 30 липня 2012, 11:19)

Детальніше...

 

postheadericon До уваги журналістів!

Про новий порядок видачі дозволів розкажуть фахівці Держгірпромнагляду

 У середу, 30 листопада, о 10 год. у приміщенні теруправління Держгірпромнагляду по  Львівській області відбудеться  «круглий стіл»  з метою роз’яснення особливостей застосування вимог нового порядку отримання дозволів Держгірпромнагляду. Зміни до порядку видачі дозволів зменшують адміністративне навантаження на підприємців та безпосередньо сприяють стабільній діяльності підприємців різних галузей економіки.

До участі у заході запрошено керівників місцевих органів влади, Держкомпідприємництва, керівників провідних підприємств Львівщини.

 Конт. телефон для ЗМІ: 235-56-28

 

 

Довідка. 26 жовтня 2011 року постановою Кабінету Міністрів України № 1107 затверджено новий Порядок видачі дозволів на виконання робіт підвищеної небезпеки та на експлуатацію (застосування) машин, механізмів, устаткування підвищеної небезпеки

Останнє оновлення (П'ятниця, 25 листопада 2011, 15:34)

 

postheadericon ДП “ЗЕТЦ” - “ПІДПРИЄМСТВО РОКУ”

Таке почесне звання підприємства-передовика, лідера економіки України має честь носити протягом року ДП “Західний експертно-технічний центр Держгірпромнагляду України”. За визначенням міжнародного економічного рейтингу “Ліга кращих” ДП “ЗЕТЦ” здобуло переможне місце за номінацією “Технічні випробування та дослідження” (КВЕД 74.30.0), отримавши відповідне свідоцтво.

Персонально начальник підприємства Микола Прокоп'як відзначений сертифікатом «Керівник року» за професійне управління підприємством-лідером економіки України, а головний бухгалтер Олена Маїк - за сумлінну працю та високий професіоналізм.

Останнє оновлення (Середа, 23 листопада 2011, 10:48)

Детальніше...

 

postheadericon Зміни у порядку видачі дозволів

Увага!

З 1.11.2011 р. введено Порядок видачі дозволів на виконання робіт підвищеної небезпеки та на експлуатацію (застосування) машин, механізмів, устатковання підвищеної небезпеки (затверджено постановою Кабінету Міністрів України від 26 жовтня 2011 р. N 1107    ).

Постанова № 1631 втратила чинність.

 

 

Останнє оновлення (П'ятниця, 23 грудня 2011, 16:47)

 

postheadericon Проблеми науково-технічної підтримки Держгірпромнагляду обговорили на конференції в Ялті

Близько 300 учасників прийняли участь в роботі IV Міжнародної науково-практичноїконференції «Промислова безпека та охорона праці – 2011. Проблеми та перспективи»,яка проходила в Ялті прпотягом 9-13 жовтня. Представники центральних органів державної влади, професійних спілок, об’єднань роботодавців, науково-дослідних інститутів, керівники та фахівці служб охорони праці великих промислових підприємств та науково-виробничих об’єднань України, наглядового органу за промисловою безпекою із Узбекистану, проектів Європейської комісії, компаній із Росії та СШАобговорили цю важливу тему.

Детальніше...

 

postheadericon Знову кращі!

alt

За результатами Національного бізнес-рейтингу ДП “Західний експертно-технічний центр” посів третє місце серед 350 підприємств України.

При визначенні переможця у першу чергу враховувались обсяг реалізованої продукції, ”чистий прибуток”, ”заробітна плата” та “продуктивність праці”.

За професійне управління керівника ДП “Західний експертно-технічний центр” Миколу Романовича Прокоп’яка визнано “Керівником року - 2010” та нагороджено орденом “Бізнес слава”.

 
Більше статей...
Головна