postheadericon Новини

postheadericon Колегія теруправління - за участю соціальних партнерів

 

У 2011 році зменшилася кількість смертельно травмованих на піднаглядових територіальному управлінню Держгірпромангляду у Львівській області підприємствах вугільної галузі - 4(у 2010-5), будівництва - 4 (у 2010-5), транспорті (окрім залізниці) - жодного(2010-3), соціально –культурної сфери - 2(у 2010-5). Також зменшилась кількість групових нещасних випадків (6 проти 7). За звітний період було призначено 146 спеціальних розслідувань нещасних випадків, а всього минулоріч завершено 114 розслідувань. Проведено 9 технічних розслідувань обставин та причин виникнення аварій, пов'язаних з використанням газу в побуті, у 2010 році - 13.

 

Останнє оновлення (П'ятниця, 23 березня 2012, 13:07)

Детальніше...

 

postheadericon Держнагляд на Львівщині: основні акценти роботи розставлено

 

  «У 2012 році державний нагляд за охороною праці здійснюватиметься за більш сприятливих умов. У Службі гірничого нагляду та промислової безпекизбільшено чисельний штат, зокрема Львівське теруправління  на сьогодні має можливість доукомплектувати 38 посад державних інспекторів.  Також розроблено ряд законопроектів, які  будуть сприяти  більш ефективній роботі наглядовців», - на цьому наголосив перший заступник Голови Держгірпромнагляду Віктор Шайтан на розширеній нараді,  яка відбулася в територіальному управлінні у Львівській області 12 січня. Одна з таких законодавчих ініціатив – проект закону про внесення змін до Кодексу України про адміністративні правопорушення та Кримінального кодексу щодо посилення відповідальності за порушення вимог законодавства про охорону праці та охорону надр, прийнятий за основу Верховною Радою 10 січня. Разом з тим, зазначив Віктор Шайтан, дієво використовувати такі важелі впливу на практиці - завдання інспекторського складу.

 Приїзд одного з керівників Служби відбувся у рамках підготовки до щорічної підсумкової Колегії Держгірпромнагляду. «Усі проблемні питання 2011 року, які сьогодні  будуть озвучені, увійдуть до  рішення  Колегії і стануть завданнями в роботі  у 2012 році», -  запевнив Віктор  Шайтан. 

 

Останнє оновлення (Середа, 18 січня 2012, 13:25)

Детальніше...

 

postheadericon Місто Лева – його життя

Заступник начальника центру Кімак Ярослав Ярославович 12 січня святкує 60-річний ювілей!

Колективи ДП “ЗЕТЦ” та теруправління Держгірпромнагляду у Львівській області вітають іменинника з гарним ювілеєм.

Ви доклали значних зусиль для розвитку і успішної роботи “Західного експертно-технічного центру, є одним із авторитетних фахівців у сфері промислової безпеки та охорони праці нашого регіону завдяки компетентності, почуттю відповіальності, діловим та людським якостям.

Шановний Ярославе Ярославовичу, дякуємо Вам за невтомну працю та щиру вдачу. Нехай Вас та Вашу родину супроводжують добро, достаток та благополлуччя!

Останнє оновлення (Середа, 11 січня 2012, 15:30)

Детальніше...

 

postheadericon Держгірпромнагляд не запроваджує нових правил, а дбає про безпеку громадян, здійснюючи свої функції

На офіційних сайтах телевізійної служби новин «ТСН» та  видання «Аргументи і факти в Україні» з’явилися матеріали із заголовками «Вулична кава подорожчає через чиновників», «Вулична кава подорожчає: чиновники запровадили ще безліч правил». У повідомленнях ідеться про те, що перевірка Державною службою гірничого нагляду та промислової безпеки мобільних станцій еспресо, врешті-решт призведе до подорожчання кави.
 

Держгірпромнагляд з повною відповідальністю заявляє: про запровадження жодних нових правил не йдеться. Як повідомлялося раніше, чинне українське законодавство передбачає, що всі суб’єкти господарювання, які використовують обладнання підвищеної небезпеки (газ пропан-бутан), повинні мати на нього висновки експертизи та дозвіл Держгірпромнагляду, а також призначити навчений персонал для його обслуговування та працівників, які спроможні забезпечити безпечні умови роботи і нагляд за технічним станом устаткування. Місцеві органи влади, які дозволили розташування мобільних кав’ярень на своїй території, мали нагадати суб’єктам господарювання про необхідність отримання дозволу Держгірпромнагляду. 

Останнє оновлення (Понеділок, 26 грудня 2011, 10:42)

Детальніше...

 

postheadericon Голова Держгірпромнагляду подякував колективу ДП “Західний експертно-технічний центр” за якісну роботу

altГолова Державної служби гірничого нагляду та промислової безпеки Олександр Хохотва розглянув фінансові плани діяльності державних експертно-технічних організацій - Західного, Рівненського та Волинського.

З цією метою було організовано виїзну нараду, яка відбулася у Львові в приміщенні ДП “ЗЕТЦ” 23 грудня.

Для погодження та аналізу результатів роботи у листопаді 2011 року і узгодження дій на наступний рік керівник зустрівся із начальниками та головними бухгалтерами підприємств.

Останнє оновлення (Понеділок, 30 липня 2012, 11:19)

Детальніше...

 

postheadericon До уваги журналістів!

Про новий порядок видачі дозволів розкажуть фахівці Держгірпромнагляду

 У середу, 30 листопада, о 10 год. у приміщенні теруправління Держгірпромнагляду по  Львівській області відбудеться  «круглий стіл»  з метою роз’яснення особливостей застосування вимог нового порядку отримання дозволів Держгірпромнагляду. Зміни до порядку видачі дозволів зменшують адміністративне навантаження на підприємців та безпосередньо сприяють стабільній діяльності підприємців різних галузей економіки.

До участі у заході запрошено керівників місцевих органів влади, Держкомпідприємництва, керівників провідних підприємств Львівщини.

 Конт. телефон для ЗМІ: 235-56-28

 

 

Довідка. 26 жовтня 2011 року постановою Кабінету Міністрів України № 1107 затверджено новий Порядок видачі дозволів на виконання робіт підвищеної небезпеки та на експлуатацію (застосування) машин, механізмів, устаткування підвищеної небезпеки

Останнє оновлення (П'ятниця, 25 листопада 2011, 15:34)

 
Більше статей...
Головна