Банер
Пошук по сайту
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер

postheadericon Новини

postheadericon Опитування центру

                                            Запрошуємо взяти участь в опитуванні

з метою покращення роботи Західного експертно-технічного центру Держпраці.

Пройти опитування.

Останнє оновлення (Понеділок, 24 квітня 2017, 15:55)

 

postheadericon На Львівщині відзначатимуть Всесвітній день охорони праці

alt

Днями відбулося засідання організаційного комітету щодо відзначення у Львівській області Дня охорони праці.

Члени організаційного комітету обговорили план заходів з відзначення Дня охорони праці на Львівщині у 2017 році, який відбудеться під девізом "Удосконалення збору та використання даних про безпеку та гігієну праці".

Зокрема, цього року заплановано, що у навчальних закладах області відбудуться відкриті уроки та виховні години на тему охорони праці, а на підприємствах - конкурси на найбезпечніше робоче місце та зустрічі із трудовими колективами з питань дотримання вимог законодавства про охорону праці.

Серед іншого, пройде міжвузівська студентська олімпіада з дисципліни "Безпека життєдіяльності" та VII міжвузівська науково-практична конференція студентів та аспірантів на тему: "Перспективи та проблеми розвитку охорони праці", яка присвячена Міжнародному Дню охорони праці.

Також заплановано організувати спортивні змагання, присвячені Дню охорони праці.

Окрім цього, на Львівщині визначать найкраще підприємство, яке забезпечило у 2016 році якісне функціонування системи управління охороною праці та найкращих працівників підприємств у сфері охорони праці на галузевому, регіональному рівнях.

До того ж, в рамках відзначення Дня охорони праці підіб'ють підсумки конкурсу дитячого малюнку "Охорона праці очима дітей" та нагородять переможців і лауреатів цього конкурсу.

У храмах області вшанують пам'ять загиблих на виробництві, зокрема відбудуться панахиди та поминальні заходи.

Останнє оновлення (П'ятниця, 21 квітня 2017, 09:40)

 

postheadericon Роман Чернега: про новації в законодавстві про працю на засіданні Асоціації правників України

alt14 квітня Голова Державної служби України з питань праці Роман Чернега взяв участь у круглому столі, організованому відділенням Асоціації правників України в Івано-Франківській області та Радою адвокатів Івано-Франківської області, на тему: "Новації здійснення контролю за додержанням законодавства про працю".

У засіданні також взяли участь начальник Управління Держпраці в Івано-Франківській області Ігор Росипайло та начальник відділу з питань додержання законодавства про працю, зайнятість та інших нормативно-правових актів Управління Держпраці в Івано-Франківській області Іванна Дубнюк.

Роман Чернега поінформував учасників, які саме повноваження Держпраці передаватимуться органам місцевої влади, акцентував на посиленні функцій органів місцевого самоврядування.alt

"Інспектори праці органів місцевого самоврядування здійснюватимуть перевірки щодо виплати мінімальної заробітної плати, офіційного оформлення працівників та погашення заборгованості із заробітної плати", - наголосив Роман Чернега.

Стосовно фінансових санкцій, які застосовуються, Ігор Росипайло виокремив два напрямки - адміністративна відповідальність, яку несуть посадові особи, та фінансові санкції, які накладаються на суб'єкт господарювання. Він зауважив: у разі якщо під час перевірки порушення усуваються, то фінансові санкції не застосовуються".

Учасники круглого столу обговорили зміни у законодавстві про працю, а також порядок нарахування мінімальної заробітної плати.

Підсумки круглого столу підвів Роман Чернега, зазначивши, що усім органам, які здійснюють функції державного нагляду і контролю за додержанням законодавства про працю, необхідно проводити активну інформаційно-роз'яснювальну роботу з метою недопущення порушень.

Останнє оновлення (Вівторок, 18 квітня 2017, 10:42)

 

postheadericon З Воскресінням Христовим!

alt

Останнє оновлення (П'ятниця, 14 квітня 2017, 12:45)

 

postheadericon День охорони праці відзначатимуть під девізом “Удосконалення збору та використання даних про безпеку та гігієну праці”

altЦьогоріч за рекомендацією Міжнародної організації праці Україна відзначатиме 28 квітня День охорони праці під гаслом "Удосконалення збору та використання даних про безпеку та гігієну праці".

За інформацією Міжнародної організації праці, оптимізація збору достовірних даних вкрай важлива для визначення пріоритетів та удосконалення профілактичних програм, що реалізуються як на національному рівні, так і на робочих місцях. Крім цього, уніфікація національних систем реєстрації і повідомлення дозволить проводити в профілактичних цілях збір і аналіз даних в глобальному масштабі і тим самим мати більш точне уявлення про прогрес, досягнутий у цій галузі.

Оскільки дані про нещасні випадки і захворювання, пов'язані з трудовою діяльністю, мають важливе значення для їх профілактики, існує нагальна необхідність удосконалення систем реєстрації і повідомлення, а також збору і аналізу на національному рівні даних з охорони праці. Це дозволить отримати більш надійні показники ефективності національних систем охорони праці та визначити, які проблеми, пов'язані з охороною праці, в першу чергу вимагають виділення відповідних ресурсів.

За ініціативи Міжнародної організації праці з метою привернення уваги світової спільноти до питань охорони праці та смертності працівників на робочому місці щорічно 28 квітня понад 100 країн світу відзначають Всесвітній день охорони праці.

Останнє оновлення (Понеділок, 10 квітня 2017, 12:48)

 

postheadericon Опитування з охорони праці

Запрошуємо до участі в опитуванні з охорони праці

http://dsp.gov.ua/opytuvannia-z-okhorony-pratsi/

alt

Останнє оновлення (Вівторок, 04 квітня 2017, 09:30)

 
Більше статей...
Головна