postheadericon Оцінка відповідності

Орган з оцінки відповідності "Західний експертно - технічний центр" єдиний в західному регіоні Україні, який акредитований та призначений на виконання робіт з оцінки відповідності продукції вимогам дванадцяти технічних регламентів.

Наші аудитори успішно пройшли підготовку та сертифікацію на виконання робіт згідно вимог технічних регламентів, ISO/IEC 17065:2012 та ДСТУ ISO 9001:2009.

В сферу діяльності Органу з оцінки відповідності входить продукція, на яку поширюються вимоги 12 технічних регламентів. Загалом сфера діяльності нашого підприємства перевищує 300 груп продукції.

Орган з оцінки відповідності «Західний ЕТЦ» як акредитована незалежна організація залучається до здійснення добровільної оцінки відповідності на умовах, визначених договором між ним і заявником згідно наступних схем:

 ·Схема І. Сертифікація одиничних виробів.

​ ·Схема ІІ. Сертифікація партії продукції.

​ ·Схема ІІІ. Сертифікація продукції, що випускається серійно, без перевірки виробництва.

​ ·Схема ІV. Сертифікація продукції, що випускається серійно, з обстеженням виробництва.

 

Схеми сертифікації розроблені згідно з вимогами та з урахуванням вимог щодо вибору та застосування схем вказаних в ДСТУ ISO/IEC Guide 28:2007, ДСТУ ISO/IEC Guide 53:2008, ISO/IEC 17067:2013 та вимог вказаних в розділі 7 ІSО/IEC 17065:2012 та погоджені з аудиторами Національного агентства з акредитації України і можуть обиратися замовником в залежності від потреб та особливостей продукції.

Для докладнішої інформації перейдіть на сайт органу з оцінки відповідності

http://sert-zetc.lviv.ua

Останнє оновлення (Понеділок, 14 вересня 2015, 13:52)

 
Головна Оцінка відповідності