postheadericon Роботодавців Львова закликали офіційно оформити трудові відносини з працівниками

alt16 червня у Львівській міській раді відбувся семінар у рамках реалізації на Львівщині пілотної кампанії з подолання незадекларованої праці.

Захід відбувся за участі першого заступника начальника ГУ Держпраці у Львівській області Олени Грицак та заступника начальника управління з питань праці ГУ Держпраці у Львівській області Оксани Єзерської.

Розпочинаючи семінар, Олена Грицак повідомила, що на Львівщині триває пілотний проект, що запроваджений за ініціативи Міжнародної організації праці.

Фахівець ГУ Держпраці детально розповіла роботодавцям про вимоги щодо належного оформлення трудових відносин. При цьому вона наголосила на неприпустимості підміни трудових відносин цивільно-правовими.

Окрім цього, роботодавців ознайомили з вимогами законодавства щодо мінімальних державних гарантій в оплаті праці та особливостями нового порядку здійснення контролю за додержанням законодавства про працю.

Резюмуючи, Олена Грицак закликала підприємців дотримуватися законодавства про працю та у разі потреби звертатися за консультаціями до ГУ Держпраці.

До слова, захід провели спільно з представниками Львівського обласного центру зайнятості, ГУ Державної фіскальної служби у Львівській області, ГУ Пенсійного фонду у Львівській області, департаменту економічного розвитку Львівської міської ради та департаменту економічної політики Львівської обласної державної адміністрації.

Нагадаємо, що зараз триває інформаційна складова пілотної кампанії з виявлення незадекларованої праці в рамках проекту Міжнародної організації, яка передбачає проведення роз'яснювальної роботи. Слід зазначити, що на Львівщині вже відбулося 10 семінарів у Сокальському, Сколівському, Буському, Дрогобицькому, Городоцькому районах області, а також у Стрию, Червонограді, Трускавці та Львові.

Останнє оновлення (Понеділок, 19 червня 2017, 09:19)

 
Головна Жовтень Роботодавців Львова закликали офіційно оформити трудові відносини з працівниками