postheadericon Вітаємо на офіційному веб-сайті ДП "Західний експертно-технічний центр Держпраці"

altДП "Західний експертно-технічний центр Держпраці" є одним з найвідоміших та найпотужніших експертних підприємств Державної служби України з питань праці (Держпраці).

ДП "Західний ЕТЦ" створено у січні 1996 року на базі госпрозрахункового відділу територіального управління року згідно з наказом голови Державного комітету України з нагляду за охороною праці як самостійне госпрозрахункове державне підприємство з метою науково-технічного забезпечення діяльності Держнагляду за охороною праці та промисловою безпекою.

Західний експертно-технічний центр здійснює свою діяльність у сфері охорони праці та промислової безпеки двадцять років. ДП «Західний ЕТЦ» - це сучасне підприємство з новітнім матеріально-технічним забезпеченням і висококваліфікованими фахівцями – технічними експертами, які пройшли навчання в Головному методичному центрі м. Київ. У структурі ДП "Західний ЕТЦ"  діє  Дрогобицький експертно-навчальний відділ.

Підприємство є уповноваженою організацією з проведення оглядів, випробування та експертного обстеження (технічного діагностування) машин, механізмів, устаткування підвищеної небезпеки.

alt

На підприємстві впроваджена і функціонує система управління якістю, яка сертифікована на відповідність ДСТУ ISO 9001 – 2009 (сертифікат № UA 2.022.06234 -11) і системи менеджменту професійної безпеки та здоров’я – OHSAS 18001: 2007 (сертифікат № SIС 02.008.374). Підприємство володіє всіма необхідними дозволами і ліцензіями для ведення своєї діяльності. 

На підприємстві функціонує акредитована в НААУ випробувальна лабораторія неруйнівних методів контролю (атестат акредитації № 2Н436, дійсний до 06 липня 2017 р.; свідоцтво про атестацію № РЛ 046/12, дійсне до 17 травня 2015 р.)

Підприємство нотифіковане на право сертифікації підприємств по ISO 9001 — 2008 (атестат нотифікації SIC.02. 022, дійсний до 20 вересня 2015 р.) та OHSAS 18001 (атестат нотифікації SIC.04. 021, дійсний до 20 вересня 2015 р.)
 
Західний ЕТЦ отримав ліцензію МОЗ України на медичну практику (психофізіологія) № 281 759 від 14 листопада 2013 р. 

ДП "Західний ЕТЦ" надає послуги у проведенні діагностики обладнання, технічної експертизи проектів і технологічних процесів, проведенні навчання та перевірки знань з питаннь охорони праці.

Наказом Міністерства економічного розвитку і  торгівлі від 4 серпня 2014 року за № 927 ДП «Західний ЕТЦ» призначено  Органом  з оцінки відповідності продукції (ООВ) вимогам технічних регламентів і внесено до відповідного  Реєстру за № UA.TR.105.

Попередньо ДП “Західний ЕТЦ” пройшов акредитацію в Національному агентстві з акредитації України як орган з оцінки відповідності вимогам Технічних регламентів. На сьогодні Західний ЕТЦ надає повний комплекс послуг: проведення випробування продукції та її сертифікація у відповідності до вимог 12 Технічним регламентам.

З 13.10.2014 року Західний ЕТЦ  увійшов до переліку експертних організацій, що можуть проводити експертизу проектів будівництва I-V категорії складності і відповідають Критеріям, встановленим Міністерством регіонального розвитку та будівництва та житлово-комунального господарства України.
Фахівці центру мають право здійснювати експертизу проектів будівництва виробничого і невиробничого призначення в усіх галузях економіки (крім дорожньої та атомної енергетики). Проведення експертизи проектів будівництва здійснюється за всіма  розділами проектної документації.
 
 

 

 
Головна Головна